Kniha návštěv

Datum: 13.02.2016

Vložil: Robert

Titulek: Haňovice

Byly ještě prostě nejskvělejší.

Datum: 14.02.2016

Vložil: Boben

Titulek: Re: Haňovice

Díky za slova chvály je to motor pro naše hraní.Publikum v Haňovicích skvělé a pořadatelům velké díky za to jak se o kapelu postarali.

Datum: 04.02.2016

Vložil: Ivi a Oli

Titulek: Ještě něco, chlapci

Děkujeme za písničku na přání, poprvé s ženským hlasem, a rádi bychom poznamenali: ženská do kapely patří! :D
A jak jsme již napsali dříve, o překvápka s Vámi fakt není nouze... viděli jsme Vaši fotogalerii, to je práce Radka R, že? Děkujeme :)

Datum: 04.02.2016

Vložil: Fredy

Titulek: Ostatkový ples Rovensko

Chlapi,
jste výborný, výborný, výborný. Ale příště, když nehrajete "Muchomůrky", tak budeme muset dát spolu něco od té mé kapaly! Ať se Vám dařííííííííííí!!! Thank You very much. Your Fredy M.

Datum: 05.02.2016

Vložil: Radek R

Titulek: Re: Ostatkový ples Rovensko

Zdravíme Fredyho :)

jsme rádi, že se ples líbil. Co se týče Muchomůrek, po 20 letech hraní této písně (každý týden na plese 2x po celou plesovou sezónu) jsme občas začali mít při této písni tiky a začalo nám rašit podhoubí.. proto jsme si řekli dost! :) Věříme, že na příštím plese jiní kapela přání vyhoví :)

Fofrovanka

Datum: 03.02.2016

Vložil: Ivi a Oli

Titulek: Zpráva z Troubelic

Chlapci,
to bylo zas pohlazení ta Vaše muzika a pokoukáníčko na Vás a na Vaše děvčice :). Stále nás mile překvapujete, jednou plachým kytaristou Laďou, který není vůbec plachý, jak se skutečně ukázalo :), podruhé zas fantastickým závěrem plesu... Vy jste se vůbec nepochlubili, že umíte Purply! Co Vás známe, tak jste je nikdy nehráli. A není to náhodou tak, že s Laďou přišly i nové hity? Těšíme se tedy na další Vaše úžasná překvápka... ještě letos! :)

Datum: 05.02.2016

Vložil: Radek R

Titulek: Re: Zpráva z Troubelic

Drazí naši přátelé :)

Purply hrajeme výjimečně s dechovou úpravou pouze na výjimečných akcích, a to již nějaký ten pátek :) A to jste ještě neslyšeli AC/DC pokusy, které však jsou vzácné jako šafrán :)

Moc děkujeme za chválu, moc to potěší a podpoří. Budeme se těšit zase brzy na nějakém plese a třeba Vás zase zvěčníme ve fotogalerii, aby všichni věděli, kdo jsou skvělí tanečníci a věrní posluchači Ivi a Oli :)

Datum: 03.02.2016

Vložil: Šimon Fischer

Titulek: Postřelmov

Budete příští rok hrát zase v Postřelmově letos jste nehráli :)

Datum: 05.02.2016

Vložil: Radek R

Titulek: Re: Postřelmov

Zdravíme,

prozatím máme rezervovaný termín, nicméně vše je ještě v řešení. Snad se ples v Postřelmově vydařil.

Zdraví Fofrovanka

Datum: 17.01.2016

Vložil: Ivi a Oli

Titulek: Zpráva z Kolšova a Lipové

Chlapci,
nevíme, jak Vám poděkovat za to, co jste v Kolšově a Lipové předvedli, nemáme slov, to lze jen srdcem cítit. Vy nejste nejlepší, Vy jste jedineční! A rádi bychom zvlášť poděkovali Vaší nové tváři, plachému Laďovi, za jeho hru na kytaru a jeho neskutečná sóla, je úžasný! Těšíme se na další setkání s Vámi všemi. Ať se Vám daří! :)

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Přidat nový příspěvek